Hónap: 2018 október

Janszky Gábor – Tündértánc – A0 – Bábolna 2018. október

Lendvai Dóra – Diavolo – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Andreas Mechtler – Lordyno – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Josefine Scheiblhofer – Espresso – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Wiedermann Dóra – Farmer – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Erika Montag – Ultimatum de Soulac – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Sandra Neubauer – Cornet s Caliza – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Ruzics Jázmin – Disney – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Antje Aigner – Kalderon Qahira – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Körtvélyessy Péter – Gidran Rasberg Róza – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Soha Glória – Radiháza Emlék – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Victoria Schopf – Belios – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Majláth Csaba – Zsákai Lídia – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Körtvélyessy Péter – J Fókusz – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Majláth Csaba – Zsákai Pinocchio – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Mocsán Renáta – Giorgio Armani – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Károly Ágnes – Délibáb felhő – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Csöregi Ádám – Hiton Hanibal – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Fenyvesi Zsófia – Colorino – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Nagy Ágnes – Gidran Mózes – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Faragó Tamás – Szikrázó Galiba – CNC* – Bábolna 2018. október 12-14.

Michael Kager Foltin – Finesz – CNC* – Bábolna 2018. október 12-14.

Margit Appelt – Born to Fly – CNC* – Bábolna 2018. október 12-14.

Horváth Barbara – Küküllő – CNC** – Bábolna 2018. október 12-14.

Fekete Réka Anna – Cosmo – AK – Bábolna 2018. október 12-14.

Károly Ágnes – Boszporusz Boszorka – AK – Bábolna 2018. október 12-14.

Fábián Dóra – Csasztuska – B – Bábolna 2018. október 12-14.

Claudia Hartl – Be Fair – B – Bábolna 2018. október 12-14.

Rády Anna – Gréta – B – Bábolna 2018. október 12-14.

Josefine Scheiblhofer – Acordelli – B – Bábolna 2018. október 12-14.

Köves Gréta – Jóság – B – Bábolna 2018. október 12-14.

Gyalog Luca – Gulliver – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Nagy Kinga – Torino – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Király Aliz – Auris – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Tönköly Nóri – Cornett Q Cinderella – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Auffenberg Zita – Roxan – A0 – Bábolna 2018. október 12-14.

Nagy Kinga – Amidala – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Sándor Petra – Angyalszem – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Rehus Boglárka – Lianne – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Ódor Gábor – Red bull – A – Bábolna 2018. október 12-14.

Soha Glória – Connecticut – CNC** – Bábolna 2018. október 12-14.

Soha Glória – Velina W – CNC* – Bábolna 2018. október 12-14.

Anje Aigner – Most Wanted Mimi – A – Bábolna 2018. október

Tanja Meser – Snoopy – V90 – Thal 2018

Ines Berthold – Charlotte M – V80 – Thal 2018

Trócsányi Hanna – Bátor – B – Bábolna 2018 október

Katharina Speiser – Cocky – V105 – Ried am Riederberg 2018

Varga Juli – Gessy 2 – CNC* – Bábolna 2018.10.12-14.

Varga Juli – Ozora Tornado – B – Bábolna 2018.10.12-14.

Varga István – Gidran XXVIII – CNC** – Bábolna 2018.10.12-14.

Language:

  • Magyar
  • Deutsch
  • English